Dla Uczestnika

Dla Uczestnika

W ramach projektu oferujemy

  1. Grupowe i indywidualne warsztaty „Krok na przód” – Spotkanie z psychologiem (1 godzina w grupie i 2 godziny indywidualnie) Miejsce spotkań Starostwo Powiatowe w Pruszczu Gdańskim/Urząd Gminy w Przywidzu
  2. Grupowe i indywidualne Spotkanie z Doradcą zawodowym ( 1 godzina w grupie i 4 godziny indywidualnie) Opracowania Indywidualnego Planu Działania (IPD), aby dobrać odpowiednie wsparcie szkoleniowe. IPD powstaje na  spotkaniu z doradcą zawodowym - Miejsce spotkań Starostwo Powiatowe w Pruszczu Gdańskim/Urząd Gminy w Przywidzu
  3. Szkolenia zawodowe  pomagające zdobyć nowe kwalifikacje. Będą one  organizowane indywidualnie lub grupowo (wybrane z dostępnych ofert rynkowych). Średnia kwota na osobę to 2300 zł i może być ona dopasowana do potrzeb Uczestników i Uczestniczek.
  4. Realizację staży i praktyk zawodowych - znajdziemy dla Ciebie ofertę  stażu/praktyki  lub to Ty możesz przekazać nam kontakt do zainteresowanego pracodawcy, a my załatwimy formalności. Miesięczna wysokość stypendium stażowego to 2300 zł brutto (830zł netto).
  5. Podjęcie zatrudnienia, pomożemy Ci w znalezieniu pracy lub to Ty możesz przekazać nam kontakt do zainteresowanego pracodawcy, a my zrefundujemy mu koszty zatrudnienia poniesione na wynagrodzenia brutto oraz obowiązkowe składki na ubezpieczenia społeczne.

STAŻ REGULAMIN (plik pdf)